Fundusze europejskie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Broszura informacyjna poświęcona Instrumentowi „Łącząc Europę”

2021-12-27

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej opublikowało na swoich stronach broszurę informacyjną poświęconą Instrumentowi „Łącząc Europę”, która stanowi ciekawe kompendium ukazujące wkład tego źródła finansowania w realizację projektów infrastruktury transportowej w Polsce w okresie programowania 2014-2020.

Cztery pory roku z Funduszami Europejskimi w Małopolsce. Zima!

2021-11-18

Jeżeli już dziś planujesz zimowy wypoczynek, to zapraszamy do Małopolski. Nowoczesna infrastruktura, różnorodność oferowanych form relaksu oraz pogoda ducha (jedyna pogoda, jaka tu panuje) sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i zwiedzaniu. „Fundusze Europejskie.

Badanie kontrolne po Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021

2021-11-04

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 12 do 24 listopada br. w całej Polsce zostanie przeprowadzone badanie kontrolne mające na celu oszacowanie błędu pokrycia i ocenę jakości danych pozyskanych w niedawno zakończonym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 r. Wyniki badania kontrolnego, które zostanie przeprowadzone na losowo wybranej próbie 100 tys. mieszkań spisanych w NSP 2021 przez pracowników urzędów statystycznych, umożliwią udoskonalenie metodologii przyszłych spisów i badań reprezentacyjnych.

Podsumowanie realizacji projektu pt. „Wyższe kompetencje zawodowe i językowe nauczycieli gwarancją profesjonalizmu i jakości w nauczaniu”

2021-10-20

19 października 2021 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Krakowie zakończyła się realizacja projektu pt. „Wyższe kompetencje zawodowe i językowe nauczycieli gwarancją profesjonalizmu i jakości w nauczaniu” finansowanego z programu POWER AE Mobilność Kadry Edukacji Dorosłych.

Umowa o dofinansowanie dla projektu „Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż al. 29 Listopada od ul. Żelaznej do ul. Woronicza w Krakowie - etap II strona wschodnia” podpisana

2021-10-19

6 października 2021 roku Gmina Miejska Kraków zawarła umowę o dofinansowanie dla projektu „Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż al. 29 Listopada od ul. Żelaznej do ul. Woronicza w Krakowie - etap II strona wschodnia”.

Narodowy Spis Powszechny 2021 - aktualne terminy

2021-09-24

Trwa wrześniowa akcja spisowa. Uruchomione zostaną punkty spisowe obsługiwane przez rachmistrzów spisowych

Narodowy Spis Powszechny 2021 - wrześniowa akcja spisowa.

2021-09-17

Trwa wrześniowa akcja spisowa. Uruchomione zostaną punkty spisowe obsługiwane przez rachmistrzów spisowych.

Gminne Biuro Spisowe uprzejmie informuje, że w dniu 18 września 2021 r. w godz. 8.00 – 15.00 będzie prowadzona akcja spisowa NSP 2021 w nw. lokalizacjach:

Urzędu Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych ¾, Al.. Powstania Warszawskiego, ul. Wielickiej 28A oraz os. Zgody 2,

Zarządu Budynków Komunalnych przy ul. Czerwieńskiego 16,

Straż Miejska Miasta Krakowa przy ul. Dobrego Pasterza 116

Kampania promocyjna - poMOCne Fundusze Europejskie

2021-08-09

Ruszyła kolejna odsłona kampanii billboardowej promującej Fundusze Europejskie w Małopolsce. Jej celem jest dotarcie do mieszkańców regionu z informacją nt. efektów wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy.

Podjęto uchwałę przyznającą dofinansowanie dla projektu „Zachodnia obwodnica Zielonek”

2021-07-14

1 lipca 2021 roku Zarząd Województwa Małopolskiego podjął uchwałę o przyznaniu dofinansowania dla projektu „Zachodnia obwodnica Zielonek”. Zadanie realizowane jest w partnerstwie pomiędzy Województwem Małopolskim a Gminą Miejską Kraków. W ramach projektu Miasto zrealizuje odcinek drogi od ul. Pachońskiego do granicy Miasta Krakowa wraz z łącznikiem do ul. Glogera i rozbudową ul. Glogera.

Małopolska dla Klimatu - Kraków partnerem nowego Projektu Zintegrowanego Life

2021-07-02

Gmina Miejska Kraków podpisała umowę o współpracy partnerskiej na realizację zintegrowanego projektu LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA ,,Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”. Wspólnie z innymi 25 partnerami z terenu Małopolski działać będą na rzecz ograniczenia negatywnych skutków globalnego kryzysu klimatyczno-środowiskowego.

Znajdź