Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serdecznie zachęcamy do udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która odbędzie się w terminie od 12 do 15 maja 2016 r.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Fot. Unijne Oblicze Krakowa

Koordynatorem akcji jest Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Tegoroczna edycja ma szczególny, międzynarodowy charakter, gdyż stanowi część wydarzenia pn. Open EU Project Days, organizowanego przez Komisje Europejską. Zasadą udziału jest bezpłatne lub ze zniżką „udostępnienie” swojego projektu mieszkańcom regionu przynajmniej na jeden dzień w trakcie trwania akcji. Pokazanie miejsc niedostępnych na co dzień np. laboratoria naukowe, kulisy teatrów, zorganizowanie bezpłatnych warsztatów na różnorodne tematy: od tanecznych, poprzez ćwiczenie kompetencji miękkich, aż do artystycznych, wejścia do instytucji kultury, atrakcje dla rodzin z dziećmi, konkursy, zawody i zajęcia sportowe.

Dzięki udziałowi w Dniach Otwartych uzyskają Państwo możliwość dodatkowej promocji projektu i staną się uczestnikami ogólnopolskiej akcji organizowanej pod wspólnym szyldem. Instytucja koordynująca będzie zachęcać do udziału w Dniach Otwartych poprzez ogólnopolską kampanię promocyjną oraz relację w mediach ogólnopolskich z wybranych wydarzeń. Dodatkowo, wszystkie wydarzenia zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu, a projektodawcy otrzymają pakiety gadżetów promocyjnych.

Warunkiem uczestnictwa w Dniach Otwartych jest dokonanie przez Beneficjenta - w terminie od 5 do 22 kwietnia - zgłoszenia poprzez wypełnienie i przesłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego za pośrednictwem strony internetowej www.dniotwarte.eu

W razie pytań prosimy o kontakt z Departamentem Zarządzania Programami Operacyjnymi UMWM.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: NATALIA BIERNAT
Podmiot publikujący: Unijne Oblicze Krakowa
Zobacz także