Akademia Kraków dla NGO

Działasz w organizacji pozarządowej? Chcesz porozmawiać kreowaniu wizerunku organizacji pozarządowej? Dowiedzieć się o finansowych i prawnych aspektach funkcjonowania NGO's i wolontariacie? Jak pozyskiwać środki na działalność? Zależy Ci na umiejętnym planowaniu i zarządzaniu działalnością gospodarczą? Zgłoś swój udział w bezpłatnym szkoleniu „Akademia Kraków dla NGO". Rekrutacja potrwa do 9 kwietnia.

Akademia Kraków dla NGO
Fot. Unijne Oblicze Krakowa

Pierwsza edycja szkolenia organizowana jest przez Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej w ramach realizowanego w partnerstwie z Gminą Miejską Kraków Projektu pn.: "WiP-Współpraca i partycypacja NGO w przestrzeni Gminy Miejskiej Kraków" - współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie obejmuje 40 godzin wykładów. Uczestnicy bloków tematycznych spotkają się w Urzędzie Miasta Krakowa, pl. Wszystkich Świętych 3-4.

Szczegółowe informacje o szkoleniu, regulamin oraz formularze rekrutacyjne znajdują się na stronie www.fundacja.e-gap.pl/wip oraz portalu dla organizacji pozarządowych www.ngo.krakow.pl.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA DŁUGOSZ
Podmiot publikujący: Unijne Oblicze Krakowa
Zobacz także