EURObizneswoman

Z myślą o wszystkich kobietach, które pragną aktywnie realizować własne pasje, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, organizujemy cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych na temat aktualnie dostępnych możliwości wsparcia kreatywnych pomysłów na biznes z wykorzystaniemśrodków Unii Europejskiej.

EURObizneswoman
Fot. Unijne Oblicze Krakowa

Spotkania poprowadzą konsultanci Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) w Małopolsce we współpracy z lokalnymi instytucjami otoczenia biznesu. Podczas spotkania uczestniczki otrzymają kompleksowe informacje na temat różnych możliwości wsparcia planowanej do rozpoczęcia działalności gospodarczej, zarówno w formie bezzwrotnej –tj. dotacji, jak i zwrotnej –tj. mikropożyczek. Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie kobiet do pobudzania i pogłębiania umiejętności ułatwiających poruszanie się w świecie biznesu, efektywnej realizacji własnych pomysłów, a przez to rozwijania własnej osobowości przy wykorzystaniu wsparcia oferowanego w ramach Funduszy Europejskich.

Spotkania odbędą się w Krakowie (19.11), Chrzanowie (19.11), Nowym Targu (20.11), Tarnowie (20.11), oraz Nowym Sączu (21.11), a ich organizatorem jest Departament Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniach zapraszamy do rejestracji elektronicznej za pomocą formularza zgłoszeniowego -

Eurobizneswoman w Krakowie (wtorek, 19.11.2013r.).

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA DŁUGOSZ
Podmiot publikujący: Unijne Oblicze Krakowa
Zobacz także