Sfilmuj korzyści współpracy ponad granicami

W ramach tegorocznych obchodów Dnia Europejskiej Współpracy (ETC Day), Interact ogłosił konkurs video "Border issues, border solutions", w którym udział może wziąć każdy chętny. Wystarczy przesłać do 15 lipca 2014 r. filmik, który będzie promował korzyści płynące ze współpracy terytorialnej.

Sfilmuj korzyści współpracy ponad granicami
Fot. Unijne Oblicze Krakowa

W konkursie mogą uczestniczyć zarówno indywidualne osoby, jak i beneficjenci projektów i programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa. Filmy amatorskie (kręcone kamerą, aparatem fotograficznym lub telefonem) bądź profesjonalne, o maksymalnej długości 3 minut, powinny podkreślać zmiany wynikające ze współpracy ponad granicami i koncentrować się wokół projektów realizowanych w latach 2007-2013.

Nagrodą jest zaproszenie na wydarzenie otwierające Dzień Europejskiej Współpracy do Mediolanu oraz opłacenie kosztów podróży i pobytu. Dzień Europejskiej Współpracy (ETC Day), który przypada 21 września, to święto programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa. Tego dnia na całym świecie, także w Polsce, organizowane są wydarzenia podkreślające osiągnięcia tych programów.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdą Państwo na stronie o Europejskim Dniu Współpracy.


Źródło: www.ewt.gov.pl

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA DŁUGOSZ
Podmiot publikujący: Unijne Oblicze Krakowa
Zobacz także