Rusza trzecia edycja Konkursu 3P

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza 22 maja 2014 r. na spotkanie informacyjne dotyczące trzeciej edycji Konkursu 3P na wybór modelowych przedsięwzięć planowanych do realizacji w partnerstwie publiczno-prywatnym. Konkurs jest realizowany w ramach projektu systemowego PARP „Partnerstwo publiczno-prywatne".

Rusza trzecia edycja Konkursu 3P
Fot. Unijne Oblicze Krakowa

Podczas spotkania zostaną omówione m.in. ogólne zasady konkursu, forma zgłaszania przedsięwzięć, kryteria oceny projektów.

Konkurs 3P ma na celu wyłonić 5 przedsięwzięć, które mają potencjał modelowych projektów ppp. Wybrane inicjatywy otrzymają bezpłatne wsparcie doradcze: prawne, ekonomiczne lub techniczne, w stopniu adekwatnym do poziomu zaawansowania prac przy przedsięwzięciu ppp. Na wsparcie w ramach bieżącej edycji Konkursu 3P mogą liczyć projekty o wartości do 50 mln zł brutto, a preferowane będą projekty z obszaru rewitalizacji.

Wszystkie podmioty zainteresowane w najbliższym czasie realizacją przedsięwzięć publicznych w formule ppp organizatorzy zachęcają do udziału w spotkaniu i zebrania informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia ze strony Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dla planowanej inwestycji.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu należy dokonać poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Szczegółowe informacje na temat trzeciej edycji Konkursu 3P, w tym pełnej dokumentacji konkursowej, znajdują się na stronie projektu systemowego PARP „Partnerstwo publiczno-prywatne Szczegółowe informacje na temat trzeciej edycji Konkursu 3P, w tym pełnej dokumentacji konkursowej, znajdują się na stronie projektu systemowego PARP „Partnerstwo publiczno-prywatne" w zakładce Konkursy.

 

Źródło: PARP

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA DŁUGOSZ
Podmiot publikujący: Unijne Oblicze Krakowa
Zobacz także