Innovator Małopolski 2014

W imieniu Organizatora konkursu „Innovator Małopolski 2014" oraz Przewodniczącego Kapituły Konkursu prof. dr hab. inż. Kazimierza Furtaka JM Rektora Politechniki Krakowskiej,  mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w IX Edycji Konkursu „Innovator Małopolski 2014".

 

Innovator Małopolski 2014
Fot. Unijne Oblicze Krakowa

Głównym przesłaniem konkursu jest promowanie wśród firm ducha nowatorskiego podejścia do biznesu, otwartości na śmiałe pomysły oraz idei transferu nowoczesnych technologii. Nagradzając innowacyjność przedsiębiorców, pragniemy promować rozwój technologiczny naszego regionu.

Konkurs skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, posiadających główną siedzibę na terenie województwa małopolskiego. Do konkursu można zgłosić nowy produkt, innowacyjną usługę  lub nowatorski sposób prowadzenia działalności gospodarczej.

Udział w konkursie jest bezpłatny, wystarczy w terminie do 9 maja 2014 r. nadesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do biura konkursu deklarację uczestnictwa w konkursie oraz oświadczenie o akceptacji Regulaminu Konkursu (dostępne na stronie www.transfer.edu.pl). Wyłonieni zwycięzcy otrzymają prestiżową statuetkę „INNOVATOR MAŁOPOLSKI  2014" oraz  szeroko zakrojoną akcję promującą firmę.

Konkurs premiuje odwagę w prowadzeniu działalności gospodarczej, nagradzając tytułem Innovator Małopolski najbardziej prężnie rozwijające się firmy regionu. To doskonała okazja, aby pokazać potencjał swojej firmy i wykreować się na rynku lokalnym, jak również międzynarodowym.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA DŁUGOSZ
Podmiot publikujący: Unijne Oblicze Krakowa
Zobacz także