górne tło

Zakończenie projektu CENTRAL MARKETS

W związku z zakończeniem projektu „CENTRAL MARKETS Rewitalizacja i promocja tradycyjnych placów targowych w Europie centralnej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego dnia 16 grudnia (wtorek) w siedzibie spółki kupieckiej Stary Kleparz odbędzie się spotkanie podsumowujące realizację projektu.

Na spotkaniu będą obecni wszyscy realizatorzy, a więc zarówno przedstawiciele Urzędu Miasta, jak i biorących pilotażowo w projekcie placów oraz organizatorów imprez promujących targowiska. CENTRAL MARKETS to projekt, dzięki któremu nasze miasto odkrywało na nowo tradycyjne targowiska i pomagało w ich promocji, dzięki czemu wzmocniono ich pozycję i stały się one, szczególnie te zlokalizowane blisko centrum, kolejną atrakcją turystyczną.

Podczas spotkania zostaną przedstawione rezultaty projektu, zebrane w Raporcie Końcowym CM, dobre praktyki eventów promujących place targowe, nowe możliwości finansowania promocji placów, a także szanse na wsparcie placów w programie regionalnym w ramach przygotowywanego przez Urząd Marszałkowski Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.