Komunikat archiwalny

Pozdrowienia z unijnej Małopolski

Fundusze Europejskie w Małopolsce oczami dzieci? Już niebawem przekonamy się, jak najmłodsi uczniowie postrzegają unijne inwestycje w naszym regionie. Rozpoczynamy konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III szkół podstawowych. Zapraszamy do udziału i walki o atrakcyjne nagrody.

Konkurs podzielony zostanie na dwa etapy: szkolny i wojewódzki. Szkoła podstawowych, po przeprowadzeniu samodzielnej rekrutacji, może zgłosić do etapu wojewódzkiego prace maksymalnie trzech uczniów uczęszczających do klas I – III. Zgłoszenia i prace należy przesyłać do 31 października 2013 roku. Dokumenty niezbędne do zgłoszenia znajdują się w zakładce „Pliki do pobrania".

Co powinna zawierać praca plastyczna?

Uczestnicy konkursu powinni przygotować pocztówkę będącą pracą plastyczną, obrazującą jak Fundusze Europejskie zmieniają Małopolskę. Praca może być wykonana dowolną techniką na kartce papieru w formacie A4 bloku technicznego i powinna przedstawiać przynajmniej jeden z projektów realizowanych ze środków europejskich w perspektywie 2007 – 2013 na terenie województwa małopolskiego.

Co można wygrać?

Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody: tablet multimedialny, kompaktowy aparat cyfrowy, odtwarzacz multimedialny mp4 oraz zestawy zabawek. Dodatkowo dla klas, do których uczęszczają laureaci Konkursu, zostanie zorganizowane mikołajkowe spotkanie połączone ze zwiedzaniem Kopalni Soli w Bochni.

Chcesz wiedzieć więcej?

Bliższych informacji udzielają pracownicy Departamentu Funduszy Europejskich: Pani Anna Michalak (e-mail: anna.michalak@umwm.pl, tel. 12 29 90 730) oraz Pani Julita Ewert (e-mail: julita.ewert@umwm.pl, tel. 12 29 90 772).

Regulamin konkursu i formularze do pobrania na stronie www.fundusze.malopolska.pl.

Źródło:  UMWM

Osoba publikująca: ANNA DŁUGOSZ