Konkurs „Europa to My”

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet oraz Program Pierwszy Telewizji Polskiej zorganizowali konkurs pod nazwą: „Europa to My”.

Zapraszamy do głosowania na projekty krakowskie.

Konkurs „Europa to My”
Fot. Unijne Oblicze Krakowa

Każdego dnia korzystamy z efektów projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich, jakie Kraków otrzymał na lata 2007-2013. Wystarczy rozejrzeć się po swojej najbliższej okolicy i wybrać projekt, który zmienił na lepsze Twoje życie lub nasze miasto.

Następnie należy zrobić mu kilka zdjęć (można również uzupełnić je o zdjęcie pokazujące, jak miejsce wyglądało zanim zrealizowano projekt), dodać opis i wysłać za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej akcji www.europatomy.eu  w zakładce „Weź udział w konkursie”.

Do zdjęć należy dodać opis tego, jak Ty lub mieszkańcy Krakowa skorzystaliście dzięki takiemu projektowi oraz jak zmieniła się Twoja okolica w ostatnich latach.

Na zwycięzcę konkursu czeka m.in. europejska podróż marzeń, a w miejscowości, której dotyczy zgłoszenie konkursowe, zorganizowany zostanie Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich z atrakcjami i wystawcami z całej Polski. Na koniec odbędzie się wielki koncert z udziałem m.in Edyty Górniak, Afromental, Margaret, Moniki Kuszyńskiej, Donatana i Cleo oraz Formacjii Nieżywych Schabuff. Dodatkowo Kraków otrzymać może 5 hot-spotów z darmowym rocznym wi-fi dla mieszkańców.

Zgłoszenia zbierane są w dwóch etapach. Pierwsze zgłoszenia należy wysłać do 22 czerwca 2015 r. Spośród nich Kapituła konkursu wybierze pierwszych 10 finalistów. Drugi etap nadsyłania zgłoszeń zakończy się 3 lipca. W tym drugim etapie wybrane zostanie kolejne 10 najlepszych prac. Cała finałowa dwudziestka będzie brała udział w głosowaniu internautów od 6 do 24 lipca. Wyniki zostaną ogłoszone 27 lipca.

 Głosuj na projekty z Krakowa!

 Szczegóły na www.europatomy.eu i na Facebooku EuropaToMy.

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: NATALIA BIERNAT
Podmiot publikujący: Unijne Oblicze Krakowa
Zobacz także